Geri Dönüşüm Otomatları için RVM Systems ile Marka Çalışması Yapılması

Tüm imgelerin © Telif Hakkı RVM SYSTEMS veya ortaklarına aittir- Tüm hakları saklıdır.

Marka Çalışması

RVM Systems Geri Dönüşüm Otomatlarını, kendi markanıza özel logonuz ve görselleriniz ile giydirebilirsiniz. Çiziminizi aldığımız anda makinenizi teslimat öncesinde giydirmeye hazır hale gelerek, kendi markanızı taşıyan sisteminizin hızlı ve etkin şekilde kurulmasına olanak veriyoruz.

Grafik tasarım ekibimiz kendi markanızı olulturmak için sizinle birlikte çalışacaktır, alternatif olarak kendi tasarım dosyalarınızı temin etmek isterseniz grafik tasarım ekibimiz özel tasarım RVM Systems markalı geri dönüşüm otomatlarını tasarlamanızı sağlayacak şablonları temin edecektir.

RVM Systems Geri Dönüşüm Otomatınız için Markalı Çizimler

RVM Systems, cam panelin arkasına yapıştırılan ısmarlama bir «Folyo» grafik uygulama yöntemi kullanmaktadır. Cam korumalı grafikler sayesinde, cam sadece silinerek temizlenirken, uzun yıllar boyunca kalıcı olur.

Tasarım tamperli cam panelin arkasında olduğundan vandallık, sıvıların sızması ve grafik mürekkebinin akmasına karşı dayanıklıdır.

Geri Dönüşüm Otomatı Grafik Giydirme

RVM Systems'ın deneyimli grafik tasarım ekibi, hangi tip grafik uygulamasının projeniz için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olabilir! Özel grafikler markanızı, ürününüzü ve hizmetlerinizi farklılaştıracak ve vurgulayacaktır.

RVM Systems Türkiye ile hemen irtibata geçin, hatta daha iyisi, İstanbul’a sadece 45 dakika mesafede Dilovası-Kocaeli’nde yer alan demo makinemizi inceleyin.

Marka Çalışması Örnekleri

TOP